21

11 2014

aktualita img

:: PŘESPOLNÍ BĚH CHLUMČANY 2014

Koncem září 2014 se malá skupina běžců (12) zúčastnila OP přespolního běhu v Chlumčanech. Cesta byla docela dlouhá, jelikož z Blovic do Chlumčan se dostaneme jen s přestupem v Plzni. A to nás čekala ještě cesta k myslivně, kde se OP konal. Když jsme dorazili k myslivně, skoro všichni běžci už tam byli a připravovali se na svůj závod. Registrace, prohlídka trasy, rozcvičení...
Výstřelem to vše začalo. Kromě kategorie starších chlapců jsme všichni běželi 1 100 m, kluci si dali okruh dvakrát. Start byl umístěn myslím docela špatně, jelikož prostor startu byl malý a cca. po 7 m byla vrata. Byl to boj. Na začátku bahno a hned potom následoval UKRUTNÝ KOPEC!!! Prověrka vytrvalosti a vůle. Chvíli po tomto kopci následovala úleva v podobě asfaltového kopce DOLŮ a vytoužený cíl. S podporou našich spolužáků a paní učitelky jsme to zvládli. A naše výsledky? Nejlepšího umístění dosáhl v kategorii III. Jan Šindelář, o prsa byl čtvrtý. V kategorii III. dívky Šárka Andělová sedmá a Marie Kšírová devátá. Jan Burian obsadil osmé a Jan Veselovský desáté místo v kategorii IV.