Jako každý rok, tak i letos se třídy septima a 3. ročník vydaly do Starého Plzence na exkurzi do Bohemia Sektu. Nejdříve si studenti prohlédli provoz a seznámili se s tradiční metodou kvašení v láhvi a poté proběhla prohlídka části výroby kvašení ve velkém tanku.
Letos poprvé byla součástí exkurze také ochutnávka tří druhů nealkoholických sektů, které Bohemia Sekt vyrábí.
Exkurzi jsme si moc užili, nejen díky ochutnávce ;-).